Jesteś tutaj: HomeSKLEP FARMERSKI

Witamy w sklepie farmerskim. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta:

 

 
 

WYSYŁKA

pocztą kurierską DPD i UPS - gwarantowana dostawa następnego dnia. Koszt przesyłki i pakowania 20 pln.
Przesyłki są dobrze zabezpieczone, owinięte w folię bąbelkową, tekturę. Bezpieczne. 
Nadawane po południu - u Państwa odbiór z reguły następnego dnia do południa. 
Wysyłkę realizujemy od poniedziałku do czwartku. Polecamy zakup  do przesyłki wkładów lodowych BLUE ICE. Wkłady wielokrotnego użycia.
 
 
Numer konta bankowego dla przelewów internetowych:

97 1160 2202 0000 0001 1759 9045 Millenium Bank  Kozia Farma Złotna, Złotna 29

 Wysyłka tylko po otrzymaniu od nas potwierdzenia realizacji zamówienia i wpłacie na konto.

Kontakt w sprawie zamówień:
 

 
Drodzy Klienci.
    W serowarstwie zagrodowym od zawsze toczy się dyskusja – czy idealna powtarzalność produktów jest niezbędnie konieczna? Zwolennicy tzw. szkoły niemiecko-szwajcarskiej utrzymują, że tak, bo klient kupując ser, chce smaku dokładnie takiego jak poprzednio.  My zaś tak, jak Włosi , czy Francuzi wychodzimy z założenia, że odrobinę inny smak jest wręcz wartością, bo świadczy o naturalności produktu i jego ścisłym związku przyrodą.
 
    Na naszej Koziej Farmie zarówno my, jak i nasze zwierzęta żyjemy  zgodnie z naturą i rytmem pór roku.  Skutkuje to tym, że nasze serki, czy jogurty mogą się nieznacznie różnić smakiem. Dlaczego?  Mleko ma odrobinę inny smak w  zależności od tego, czy kozy jedzą siano, czy wychodzą już na łąkę, czy właśnie na deser  dostały ulubione świerkowe gałązki, czy też poobgryzały z kory żerdzie (są świetnymi korowaczkami!).
 
    Nasze kozy mają całkowitą swobodę. Wychodzą na łąki kiedy chcą, czasem oddalają się od gospodarstwa na znaczne odległości.  Zawsze mogą sobie wejść do koziarni by poprzeżuwać , czy odpocząć. Za dnia nie zamykamy ich nawet zimą, są zahartowane i nie przeziębiają się.  W tym roku pozwoliliśmy im skakać po balotach z siana, mając możliwość obserwowania ich wysokogórskiej natury.  (Do obejrzenia  w GALERII)